سلبریتی‌هایی با بیشترین فالوئر اینستاگرام در سال ۲۰۱۹
۹۲۷۳۳۳
۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۴
۱۰۵۹۳
با ظهور پدیده‌ای به‌نام اینستاگرام، اغلب مردم، عکس‌ها و ویدئو‌های خود را با دیگران به‌اشتراک می‌گذارند. درواقع در ابتدای کار، هدف از ساخت اینستاگرام، پدید آوردن عرصه‌ای برای آپلود عکس بود، نه چیز دیگر. هرچند که امروزه دیگر، اینستاگرام به یکی از محبوب‌ترین اپلیکیشن‌های دنیا تبدیل شده است.

برترین‌ها: با ظهور پدیده‌ای به‌نام اینستاگرام، اغلب مردم، عکس‌ها و ویدئو‌های خود را با دیگران به‌اشتراک می‌گذارند. درواقع در ابتدای کار، هدف از ساخت اینستاگرام، پدید آوردن عرصه‌ای برای آپلود عکس بود، نه چیز دیگر. هرچند که امروزه دیگر، اینستاگرام به یکی از محبوب‌ترین اپلیکیشن‌های دنیا تبدیل شده است.

اینستا دیگر تنها محلی برای آپلود عکس نیست، بلکه یک نوع سبک زندگی است و مانند سایر فضا‌های مجازی، پیشگامان خودش را دارد؛ افرادی که بیشترین تعداد فالوئر‌ها را دارند. در این مطلب با افرادی آشنا می‌شویم که در سال ۲۰۱۹ بیشتر از ۱۰۰ میلیون فالوئر دارند. با ما همراه باشید.

کریستیانو رونالدو: ۱۸۹ میلیون فالوئر

سلبریتی‌هایی که در سال ۲۰۱۹، بیشترین فالوئر‌های اینستاگرام را دارند!

نام کامل این فوتبالیست مشهور، «کریستیانو رونالدو دوس سانتوس آویرو» است. والدین رونالدو تا مدت‌ها بعد از تولدش نمی‌توانستند بر سر انتخاب نام او توافق کنند. نام اول او را مادرش انتخاب کرد و نام دومش را پدرش که تصمیم گرفت به افتخار رییس‌جمهور کشورشان، رونالدو ریگان، این نام را برای پسرش انتخاب کند.

کریستیانو رونالدو که برای تیم فوتبال «یوونتوس» ایتالیا بازی می‌کند، تاکنون پنج بار برنده توپ طلای بهترین بازیکن اروپا و چهار بار برنده کفش طلا شده است. آنچه که در اینستاگرام رونالدو می‌بینید، تعداد زیادی عکس‌های خانوادگی، عکس‌هایی از او در حین فوتبال و تصاویر زیادی از لحظات خوش زندگی اوست؛ البته رونالدو یکی از افرادی است که درآمد بسیار بالایی از تبلیغات در اینستاگرام دارد.


آریانا گرنده: ۱۶۶ میلیون فالوئر

سلبریتی‌هایی که در سال ۲۰۱۹، بیشترین فالوئر‌های اینستاگرام را دارند!

آریانا گرنده با صدایی خاص، حرفه خود را از کودکی آغاز کرد و اکنون، هم آهنگ و آلبوم منتشر می‌کند، هم در فیلم سینمایی و سریال تلویزیونی بازی می‌کند و هم در تئاتر ایفای نقش می‌کند.

این سلبریتی با ظاهر عروسک‌مانندی که با لباس‌ها و آرایشش برای خود می‌سازد، طرفداران نوجوان و جوان زیادی دارد. اینستاگرام او چندان پیچیده نیست؛ عکس‌هایی از خودش در حال اجرا در کنسرت‌ها، ملاقات با سایر سلبریتی‌ها و زندگی شخصی.


دواین جانسون (راک): ۱۶۱ میلیون فالوئر

سلبریتی‌هایی که در سال ۲۰۱۹، بیشترین فالوئر‌های اینستاگرام را دارند!

دواین جانسون، کشتی‌گیر سابق آمریکایی و بازیگر حال حاضر، در اینستاگرامش بیش از ۳۰۰ ویدئو به اشتراک گذاشته است. نام او دوبار در کتاب رکورد‌ها ثبت شده است.

یک بار به‌عنوان کسی که بیشترین دستمزد را بخاطر حضورش در یک فیلم دریافت کرده (۵.۵ میلیون دلار) و دومین بار نیز به‌عنوان آمار عجیب تعداد عکس‌های سلفی که در سه دقیقه از خودش گرفته است (۱۰۵ سلفی).

درکنار ویدئو‌های مختلف، راک عکس‌هایی از خودش در حال ورزش و گاهی نیز عکس‌های خانوادگی‌اش را در اینستاگرام منتشر می‌کند.


سلنا گومز: ۱۶۰ میلیون فالوئر

سلبریتی‌هایی که در سال ۲۰۱۹، بیشترین فالوئر‌های اینستاگرام را دارند!

سلنا در ۲۴ سالگی، یکی از معروف‌ترین خواننده‌ها، بازیگران، شاعران و آهنگسازان شناخته می‌شود و علاوه بر این، عنوان «سفیر حسن نیت» یونیسف نیز به او تعلق گرفته است. سال ۲۰۰۲ برای سلنا سالی پرمشغله بود، زیرا فعالیت حرفه‌ای خود را از آن زمان شروع کرد؛ در فیلم‌های متعددی بازی کرد، آلبوم ضبط کرد و کنسرت برگزار کرد.

هرچند که استرس زیاد، تاثیر مثبتی برروی این خواننده نداشت و او در سال ۲۰۱۴ به بیماری لوپوس (نوعی بیماری خودایمنی) مبتلا شد. مبارزه با این بیماری، باعث افزایش محبوبیت سلنا شد. تمامی عکس‌هایی که در زمان بیماری، از او در اینستاگرام منتشر شد، نشان می‌داد که سلنا حتی در سخت‌ترین شرایط نیز خوب و زیبا به‌نظر می‌رسد.

به‌همین دلیل است که اینستاگرام او محبوب است؛ البته در اینستاگرام سلنا به‌جز سلفی، عکس‌هایی از رویداد‌هایی که می‌رود و تصاویر دوستانش، تعدادی پست‌های سیاسی درمورد مسائل مختلف، ازجمله حقوق زنان نیز دیده می‌شود.


کیم کارداشیان: ۱۵۱ میلیون فالوئر

سلبریتی‌هایی که در سال ۲۰۱۹، بیشترین فالوئر‌های اینستاگرام را دارند!

تعداد فالوئر‌های مدل و بازیگر آمریکایی، کیمبرلی نوئل کارداشیان، از مرز ۱۵۰ میلیون گذشت. این سلبریتی که همراه با خانواده‌اش، شو‌های «با کارداشیان‌ها همراه شو» (Keeping Up With the Kardashians) و «رقص با ستاره‌ها» (Dancing With the Stars) را اجرا می‌کند، تصاویر و ویدئو‌های متعددی از خود و خانواده‌اش با فالوئر‌ها به اشتراک می‌گذارد.

می‌توان گفت که طرفداران کیم با هر عکس و خبری از او به وجد می‌آیند و چندان برایشان مهم نیست که اصلا آن خبر و عکس، اهمیت چندانی دارد یا خیر.


کایلی جنر: ۱۵۰ میلیون فالوئر

سلبریتی‌هایی که در سال ۲۰۱۹، بیشترین فالوئر‌های اینستاگرام را دارند!

کایلی جنر، خواهر کیم کارداشیان و عضو خانواده کارداشیان-جنر که مدلی آمریکایی است و در شوی «خانواده کارداشیان» نیز حضور دارد، در اینستاگرامش، بیشتر تصاویری از لباس‌ها و جواهرات طراحان لباس معروف و نیز تصاویری از اتاق گریم و لباسش پست می‌کند. احتمالا طرفداران کایلی نیز انتظار ندارند که تصاویری غیر از این در اینستاگرام او ببینند.


لیونل مسی: ۱۳۵ میلیون فالوئر

سلبریتی‌هایی که در سال ۲۰۱۹، بیشترین فالوئر‌های اینستاگرام را دارند!

لیونل مسی، ستاره بی‌چون‌وچرای تیم ملی آرژانتین و کاپیتان تیم بارسلونای اسپانیا، یکی از معروف‌ترین فوتبالیست‌های دنیاست. در اینستاگرام او می‌توانید تصاویری از بازی‌های او، بخش‌هایی از زندگی شخصی‌اش و برخی از رویداد‌هایی را که به آن‌ها دعوت می‌شود، مشاهده کنید.


بیانسه: ۱۳۴ میلیون فالوئر

سلبریتی‌هایی که در سال ۲۰۱۹، بیشترین فالوئر‌های اینستاگرام را دارند!

علی‌رغم اینکه بیانسه، در کودکی خجالتی و منزوی بود، اکنون در دنیای خوانندگی و مد، تبدیل به اسطوره قرن بیست‌ویکم شده است. هرکدام از آلبوم‌های او ده‌ها میلیون بار فروخته می‌شود. بیانسه، چندین بار جایزه مهم گرمی را نیز دریافت کرده است.

طبق نظر منتقدین موسیقی، بیانسه یکی از افرادی است که بیشترین تاثیر را برروی استایل موسیقی داشته و در حوزه موسیقی، برای خود قلمروی وسیعی دست‌وپا کرده است. او در اینستاگرامش بیشتر، عکس‌هایی از اجراهایش و حرفه‌اش و کمی نیز از زندگی شخصی‌اش به اشتراک می‌گذارد.


نیمار جونیور: ۱۲۸ میلیون فالوئر

سلبریتی‌هایی که در سال ۲۰۱۹، بیشترین فالوئر‌های اینستاگرام را دارند!

ستاره ۲۶ ساله برزیلی فوتبال، از ۱۷ سالگی، کار خود را به‌طور حرفه‌ای آغاز کرد و اکنون در پست مهاجم برای تیم ملی فوتبال برزیل بازی می‌کند. او برخلاف فوتبالیست‌های معروفی مانند مسی، اغلب روزی چندبار اینستاگرام خود را آپدیت می‌کند.

البته این مسئله و همینطور جمعیت پنج برابری برزیل نسبت به آرژانتین باعث نشده که این ستاره برزیلی، فالوئر‌های بیشتری نسبت به لیونل مسی داشته باشد. جای تعجب نیست که اینستاگرام نیمار، پر از عکس‌هایی از خودش در حال فوتبال بازی کردن، ملاقات با سایر سلبریتی‌ها و عکس‌های شخصی است.


تیلور سوییفت: ۱۲۲ میلیون فالوئر

سلبریتی‌هایی که در سال ۲۰۱۹، بیشترین فالوئر‌های اینستاگرام را دارند!

طرفداران تیلور، تنها بخاطر استعداد خوانندگی‌اش نیست که عاشقش هستند، بلکه به گفته خودشان، بیشتر بخاطر نوع رفتار تیلور با آن‌ها به او علاقه دارند. تیلور به‌همان اندازه که طرفدارانش، او را دوست دارند، آن‌ها را دوست دارد. او حتی یک بار به مراسم ازدواج دوتن از طرفدارانش، مکس سینگر و کنی اسمیت، رفت و عکسی از آن در اینستاگرامش منتشر کرد.

تیلور در پست و استوری اینستاگرامش، عکس‌هایی از اجراهایش، از روند کاری ضبط آهنگ‌هایش و سایر فعالیت‌هایش منتشر می‌کند و گاهی نیز عکس‌هایی شخصی به اشتراک می‌گذارد و البته از گربه‌های عزیزش؛ البته درست است که تیلور در فهرست سلبریتی‌های پرطرفدار اینستاگرام، در رده اول قرار نگرفته، اما تاثیرگذارترین شخص در توییتر محسوب می‌شود.


جاستین بیبر: ۱۲۱ میلیون فالوئر

سلبریتی‌هایی که در سال ۲۰۱۹، بیشترین فالوئر‌های اینستاگرام را دارند!

جاستین بیبر، خواننده پاپ، پس از انتشار ویدئویی از خوانندگی‌اش، از ترانه‌ای با عنوان «یک بار» (One Time) برروی یوتیوب مشهور شد. صدای خوب این خواننده جوان باعث شد که جایزه گرمی را از آن خود کند. در حال حاضر، طرفداران بیبر تنها از صدای او استفاده نمی‌کنند، بلکه محصولات عطر او را که با عنوان «ستاره‌های دنیای نمایش» (stars of show business) تولید می‌شود، خریداری می‌کنند.

محتوا‌هایی که جاستین در اینستاگرام خود منتشر می‌کند، تقریبا با محتوای سایر سلبریتی‌ها متفاوت است. او عکس‌هایی از خودش در کنار دوستان سلبریتی‌اش، نسخه کارتونی تصاویر خودش و البته تصاویر دونفره و گا‌ها عجیب از خودش و همسرش منتشر می‌کند. گاهی نیز ویدئو‌های طنز از چالش‌های مختلف در پست یا استوری و حتی لایو او دیده می‌شود.


کندال جنر: ۱۱۸ میلیون فالوئر

سلبریتی‌هایی که در سال ۲۰۱۹، بیشترین فالوئر‌های اینستاگرام را دارند!

کندال جنر، مدل معروف آمریکایی و یکی دیگر از خواهران خانواده کارداشیان-جنر، از معروف‌ترین‌های اینستاگرام است. اینستاگرام او پر است از فتوشات‌هایش برای جلد مجلات و غیره، تصاویری از هفته‌های فشن، سلفی و تصاویری از زندگی شخصی‌اش.


نیکی میناژ: ۱۰۷ میلیون فالوئر

سلبریتی‌هایی که در سال ۲۰۱۹، بیشترین فالوئر‌های اینستاگرام را دارند!

جای تعجب نیست که فهرست افرادی که بیشترین فالوئر‌های اینستاگرام را دارند، پر باشد از موزیسین‌ها و خواننده‌ها؛ حرفه‌ای که این روز‌ها به‌شدت محبوب و پرطرفدار است و نیکی میناژ هم یکی از پرطرفدارترین موزیسین‌ها و رپر‌های دنیاست. پیج اینستاگرام او درست همانطوری است که از خود او انتظار می‌رود؛ پر از عکس‌هایی از تور‌های او، رویداد‌ها و کنسرت‌هایش، زندگی شخصی و حتی گاهی عکس‌هایی با هوادارانش.


جنیفر لوپز: ۱۰۴ میلیون فالوئر

سلبریتی‌هایی که در سال ۲۰۱۹، بیشترین فالوئر‌های اینستاگرام را دارند!

دیگر بازیگر و موزیسین حاضر در فهرست ما، جنیفر لوپز یا همان جی‌لوی معروف است. در اینستاگرام جنیفر، عکس‌هایی از پشت‌صحنه کارهایش، ضبط موسیقی‌هایش و ویدئو‌هایی از خودش دیده می‌شود؛ اما علاوه بر تمام این‌ها، در اکثر مواقع، دایره دور عکس پروفایل جنیفر قرمز است؛ یعنی همواره درحال استوری گذاشتن از رویداد‌هایی است که می‌رود و اکثر آن‌ها را نیز هایلایت می‌کند. جنیفر، هشتگ‌هایی را نیز خودش می‌سازد و در زیر پست‌ها و در استوری‌هایش از آن‌ها استفاده می‌کند.


مایلی سایرس: ۱۰۱ میلیون فالوئر

سلبریتی‌هایی که در سال ۲۰۱۹، بیشترین فالوئر‌های اینستاگرام را دارند!

مایلی سایرس، کودک ستاره‌ای که در بزرگسالی به غول دنیای موسیقی پاپ تبدیل شد. مایلی، اینستاگرامی عادی دارد؛ تعداد زیادی سلفی، فتوشات‌هایی از خودش و همینطور رویداد‌هایی که می‌رود؛ البته او از اینستاگرامش برای تبلیغ محتوا‌ها و اخباری که قصد دارد نشان دهد نیز استفاده می‌کند.


کلویی کارداشیان: ۱۰۰ میلیون فالوئر

سلبریتی‌هایی که در سال ۲۰۱۹، بیشترین فالوئر‌های اینستاگرام را دارند!این هم آخرین عضو خانواده کارداشیان-جنر که در فهرست سلبریتی‌هایی که بالای صد میلیون فالوئر دارند، قرار گرفته است (و البته آخرین نفر در فهرست). تنها خواهر باقی‌مانده، کورتنی کارداشیان است که زیر ۱۰۰ میلیون فالوئر دارد (تعداد فالوئر‌های کورتنی، ۸۳ میلیون است).

کلویی هم مانند خانواده‌اش از اینستاگرام خود به‌عنوان محلی برای تبلیغ شوهایشان، کسب‌وکارشان، زندگیشان و سایر فعالیت‌هایشان استفاده می‌کند.

منبع: brandwatch

شایسته عسگریان
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 25
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
08:55 - 1398/08/21
بهر حال زحمت می کشند و محبوبند خدا همه شونو حفظ کنه!ممنون از شما!
Iran, Islamic Republic of
09:10 - 1398/08/21
فک کن سلنا ایران بود میگرفتگش تو صدا سیما نشونش میدادن
Finland
09:34 - 1398/08/21
ما هم حسن ریوندی رو داریم با یازده میلیون فالوئر و سه میلیون فالوئر فیک
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۱
مثلا رونالدو فک میکنی چقدش فیکن؟
حداقل 40 ملیون فیک داره رونالدو
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۱
جاستین بیبر هم اکانت فیک زیاد هست توی فالاورهاش
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۲
ریوندی سلطان تکرار جوک های قدیمی
Iran, Islamic Republic of
13:45 - 1398/08/21
دقت کنین مسی فقط با حدود 500 پست بقیه از 2 هزار بیشتر پست دارن خیلی فرقه
Iran, Islamic Republic of
15:00 - 1398/08/21
فک کنم کریس رونالدو رو جا انداختین
پاسخ ها
شاهینم
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۱
اولین نفر که تو لیست بود رونالدو بود
بدون نام
Finland
۰۲:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۲
کریس رونالدو که بالای بالا بود اولین نفر کجاییی تو
Iran, Islamic Republic of
15:25 - 1398/08/21
چقدر از خانواده کارداشیان بدم میاد
پاسخ ها
بدون نام
-
۱۷:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۲
خود امریکایی ها هم به عنوان شیرین عقل میشناسنشون و صرفا برای مسخره کردن خمدیدن بهشون پیگیر خبرهاشونن
N.B
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
هیچی ندارن
Iran, Islamic Republic of
18:00 - 1398/08/21
حلاشون باشه واقعا افتخار بزرگیه برا مردم کشورشون که چنین افرادیو در خودشون جای دارن
United Arab Emirates
22:00 - 1398/08/21
مگه راک از سلنا بیشتر فالوور داره؟
راستی روزم خراب شد وقتی عکس بیبر و بالدوین رو دیدم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۵
دقیقا
Iran, Islamic Republic of
23:45 - 1398/08/21
خانواده ی کارداشیان ها بیشترین سهم رو در این لیست داشتن. این خاندان جذاب واقعا حقشونه. آفرین.
پاسخ ها
بدون نام
-
۱۷:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۲
تو امریکا اینها رو جوک میدونن حتی تو سریالهاشون هم بهشون تیکه میندازن که سلبریتی واقعی نیستند و صرفا با انجام کارهای احمقانه دنبال کننده پیدا کردن
Iran, Islamic Republic of
08:25 - 1398/08/22
اگه اینا ایران بودن بیشترشون رو میگرفتن ازشون اعتراف میگرفتن چرا اینقد فالوئر داری و غیره تو تلویزیون هم از پشیمانی کاراشون پخش مستقیم نشون میدادن
Iran, Islamic Republic of
22:29 - 1398/08/25
وای عاشق راکم مرسی
پاسخ ها
کره کابوس من
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۷
فکر میکردم تو فقط به کره ایها فکر میکنی جای شکرش باقیه ایشالله به راه راست هدایت شی اصلا خودم راه رو بهت نشون میدم دیگه چی میخوای
Iran, Islamic Republic of
16:11 - 1398/08/28
جنیفر لوپز یا همون جی لو همیشه خیلی خوبه
Iran, Islamic Republic of
12:00 - 1398/09/04
سلنا الآن ۲۷ سالشه
مطلب قدیمیه یا اینکه اشتباه شده؟
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج